Połącz się z MY RENAULT
Strona główna Samochody nowe

Konfigurator naszych modeli. Stwórz swoje własne Renault.

 

                                                                               Samochody osobowe

         

        

         

                                                                                                                                         

                                           Samochody dostawcze                                            

                      Samochody sportowe

                          Samochody elektryczne                            


Samochody nowe dostępne od ręki

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą samochodów nowych dostępnych w naszym salonie od ręki.

Oferty: 0
Oferty: 0

Pabich Sp. z o.o. - PABICH

  • Salon

    67 215 46 50 fax: 67 215 46 60 renault@renault.pila.pl
  • Dział Handlowy

    67 215 46 50 fax: 67 215 46 60 sprzedaz.pabich@gmail.com godziny otwarcia: pon-pt: 800-1700 sob: 800-1400
  • Dział Handlowy - Mutschke Wojciech

    +48 696 934 790 fax: +48 67 215 46 60 wojciechm@renault.pila.pl godziny otwarcia: pon-pt: 800-1700 sob: 800-1400
  • Dział Handlowy - Pabich Artur

    +48 604 404 429 fax: +48 67 215 46 60 arturp@renault.pila.pl
  • Dział Serwisu

    +48 67 215 46 66 fax: +48 67 215 46 60 zbignieww@renault.pila.pl godziny otwarcia: pon-pt: 800-1700 sob: 800-1400
  • Dział Serwisu - Kulesza Artur

    +48 67 215 46 66 fax: +48 67 215 46 60 arturk@renault.pila.pl godziny otwarcia: pon-pt: 800-1700 sob: 800-1400
  • Dział Ubezpieczeń - Ewa Bryl

    +48 67 215 46 50, +48 604 444 783 fax: +48 67 215 46 60 ewa.bryl.pabich@dealer.renault.com.pl godziny otwarcia: pon-pt: 800-1530
  • Dział części

    +48 67 215 46 66 fax: +48 67 215 46 60 godziny otwarcia: pon-pt: 800-1700 sob: 800-1400
  • Dział Części - Waldemar Riske

    +48 67 215 46 50 waldemarr@renault.pila.pl godziny otwarcia: pon-pt: 800-1700 sob: 800-1400