Połącz się z MY RENAULT

Dni Renault




*Kwota zysku jest różna w zależności od modelu i wersji i obejmuje rabaty od 4 000 zł do 12 000 zł. Maksymalna kwota zysku 4 000 zł dotyczy wszystkich wersji Renault Clio, maksymalna kwota zysku 12 000 zł dotyczy wszystkich wersji Renault Koleos oraz Renault Megane w wersji GT LINE TCe 160. Oferta dotyczy samochodów z rocznika 2019. Oferta rabatowa łączy się z pakietem ubezpieczeń 3,9%. Roczny pakiet ubezpieczeniowy w programie Renault – PZU (AC, OC, NW, PZU Auto Pomoc) lub Renault – HESTIA (AC, OC, NW, Assistance) w cenie 3,9% wartości samochodu dostępny dla wybranych modeli Renault. Oferta ubezpieczenia 3,9% skierowana jest do klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Stan oferty na 07.05.2019. Liczba samochodów w promocji ograniczona. Szczegóły oferty w salonach Renault.

Inne aktualności
Nowe Renault Kadjar Pro Plus+
Pokaż wszystkie aktualności

Pabich Sp. z o.o. - PABICH

  • Salon

    67 215 46 50 fax: 67 215 46 60 renault@renault.pila.pl
  • Dział Handlowy

    67 215 46 50 fax: 67 215 46 60 sprzedaz.pabich@gmail.com godziny otwarcia: pon-pt: 800-1700 sob: 800-1400
  • Dział Handlowy - Mutschke Wojciech

    +48 696 934 790 fax: +48 67 215 46 60 wojciechm@renault.pila.pl godziny otwarcia: pon-pt: 800-1700 sob: 800-1400
  • Dział Handlowy - Pabich Artur

    +48 604 404 429 fax: +48 67 215 46 60 arturp@renault.pila.pl
  • Dział Serwisu

    +48 67 215 46 66 fax: +48 67 215 46 60 zbigniew.witelus.pabich@dealer.renault.com.pl godziny otwarcia: pon-pt: 800-1700 sob: 800-1400
  • Dział Serwisu - Kulesza Artur

    +48 67 215 46 66 fax: +48 67 215 46 60 artur.kulesza.pabich@dealer.renault.com.pl godziny otwarcia: pon-pt: 800-1700 sob: 800-1400
  • Dział Ubezpieczeń - Ewa Bryl

    +48 67 215 46 50, +48 604 444 783 fax: +48 67 215 46 60 ewa.bryl.pabich@dealer.renault.com.pl godziny otwarcia: pon-pt: 800-1530
  • Dział części

    +48 67 215 46 66 fax: +48 67 215 46 60 godziny otwarcia: pon-pt: 800-1700 sob: 800-1400
  • Dział Części - Waldemar Riske

    +48 67 215 46 50 waldemar.riske.pabich@dealer.renault.com.pl godziny otwarcia: pon-pt: 800-1700 sob: 800-1400